Poznajmy się lepiej

1 lekcja zawsze GRATIS!

Uczymy śpiewać i grać na instrumentach!

Muzyka pozwala wyrażać siebie, swoje uczucia, a także rozwija pamięć i koncentrację. Zajęcia pomogą Ci
w udoskonaleniu umiejętności lub pomogą Ci postawić pierwsze kroki w świecie muzyki.

Zobacz naszą ofertę i wybierz coś dla siebie ♥

LEKCJA ŚPIEWU

80 zł / 60 minut – Kup lekcje w pakiecie i zyskaj niższą cenę

Wyrażasz siebie poprzez słowa, które niczym cudowna melodia skowronka wyfruwają z twoich ust? A może po prostu chcesz nauczyć się śpiewu od podstaw, bo zawsze marzył@ś o wielkiej scenie? Na lekcjach śpiewu czekają na Ciebie: wokalistyka rozrywkowa, wokalistyka klasyczna, emisja głosu, interpretacja utworu, improwizacja.

FORTEPIAN

80 zł / 60 minut – Kup lekcje w pakiecie i zyskaj niższą cenę

Klasyczny, elegancki, dostojny… jakie słowa przychodzą Ci do głowy, kiedy myślisz o tym instrumencie? Nauczymy Cię czytania z nut oraz zapoznamy Cię z zasadami harmonii zarówno klasycznej jak i rozrywkowej. Wykształcimy Twój słuch, dzięki czemu nauczysz się harmonii, aranżacji oraz improwizacji. Pod naszym okiem opanujesz i nauczysz się interpretować wybrane przez siebie utwory. Dostępne są dwie grupy: początkująca i zaawansowana.

GITARA

80 zł / 60 minut – Kup lekcje w pakiecie i zyskaj niższą cenę

Uwielbiane przez wszystkich brzdąkanie przy ognisku, romantycznie ballady dla ulubionej osoby, a może czysta miłość do tego klasyka gatunku? Co skłoniło Cię do rozpoczęcia nauki gry na gitarze? Uważamy, że każdy powód jest dobry. Przyjdź i dowiedz się, jak możesz rozwijać się z nami: czytanie nut, zasady harmonii klasycznej i rozrywkowej, kształcenie słuchu, aranżacja – to tylko część naszej oferty. Praktykujemy indywidualne podejście do uczniów, w zależności jakie techniki Cię interesują – Tapping, Open Chords i wiele innych. Pomożemy Ci opanować i  interpretować wybrane utwory w różnych stylach – od POP-u po JAZZ przez alternatywny ROCK i muzykę etniczną świata.

SKRZYPCE

80 zł / 60 minut – Kup lekcje w pakiecie i zyskaj niższą cenę

Dla wielu skrzypce są nieodłączną częścią muzyki klasycznej. W Instytucie Rozwoju Artystycznego pokażemy Ci jak wykorzystać ten instrument także w muzyce rozrywkowej. Gotowa? Legato, Detache, Staccato –  to tylko część techniki, dzięki którym urozmaicisz swoje brzmienie. Na początkujących czeka nauka czytania z nut, kształcenie słuchu, praca nad wybranymi utworami. Na poziomie zaawansowanym  nauczymy Cię min. harmonii i aranżacji. Traktujemy indywidualnie potrzeby każdego ucznia. Przyjdź i przekonaj się sam!

PERKUSJA

80 zł / 60 minut – Kup lekcje w pakiecie i zyskaj niższą cenę

Ostre brzmienia grają Ci w duszy? W takim razie perkusja jest idealna dla Ciebie! Na zajęciach dowiesz się jak: prawidłowo obchodzić się z zestawem perkusyjnym, pracować z metronomem, prawidłowo trzymać pałki, stroić bębny. Zapoznasz się z wieloma technikami uderzeń – Finder Control, Moeller. Nauczysz się wykorzystywać zapoznane techniki w groove’ach.

ZAJĘCIA AKTORSKIE

4 godzin zajęć w miesiącu.

Światła, kamera… akcja! Cisza na planie, zaczynamy zajęcia aktorskie! Grupowe zajęcia otwierające emocje uczestników, praca z tekstem, improwizacje scenek oraz odgrywanie krótkich scen sztuk teatralnych. Zajęcia będą przeprowadzane w dwóch grupach wiekowych: 8 – 13 lat, 13 -18 lat.

80+

zadowolonych uczniów

75 000+

godzin przeprowadzonych zajęć

50+

nagród i wyróżnień zdobytych przez naszych uczniów

Dlaczego Instytut Rozwoju Artystycznego?

Poznaj nas lepiej i dowiedz się więcej.

Współpraca

Uczymy się od siebie. Współpracujemy z wieloma instytucjami oraz artystami polskiej sceny muzycznej organizując wspólne koncerty i wydarzenia

Społeczność

W Instytucie każdy wzajemnie się inspiruje. Nie konkurujemy a pomagamy sobie wzajemnie. Zawsze możesz liczyć na wsparcie doświadczonej kadry trenerów i nauczycieli

Adres

ul. 3 Maja 6/9, 43-400, Cieszyn

Zadzwoń do nas

Email